KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 3854565

nr 385 4565

Pasteller

1 par, C Hallden, 1800-tal, 24x39

Utrop:

300 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 7 november 2005