GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 7495189

nr 749 5189

DINNER SET

46 del, Gustafsberg, 'Opak', nagg, wear.

46 del, Gustafsberg, 'Opak'

Condition: nagg, slitage

1000

SEK 700

Monday Mars 26 2012
at 19:32:44