MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Eldhundar 3295279

nr 329 5279

Eldhundar

Lenght: ()

1-par, 1800-tal, förgylld brons

10000

SEK 8200

Monday September 27 2004
at 16:00:00

27/9 14:00:24 1      hidden*