KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17211013

nr 1721 1013

Gunnar Thorén

(f. 1931), Sverige

Oljemålning, Månsken. Signerad. Olja på duk, 80x120 cm, yttermått inklusive ram: 84x124 cm

Gunnar Thorén, svensk målare och tecknare född i Göteborg 1931.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 1 september 2025
kl 20:40:02

1/9 18:57:12 1      3.000 kr
1/9 20:31:29 2      Vinnande bud

Gunnar Thorén

Läs mer om Gunnar Thorén