KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12198193

nr 1219 8193

Einar Palme

(1901-1993), Sverige

Oljemålning, Sandhamn. Signerad, daterad -49. Olja på pannå, 24x34 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 26 november 2018
kl 20:14:33

Einar Palme

Läs mer om Einar Palme