KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14145335

nr 1414 5335

Skulptur

Sèvresmärke, kvinna. Porslin. Höjd: 34 cm inkl sockel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 20:10:12