KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264266

nr 1526 4266

1800-tal, porträtt, "Sjökapten G E Petersson, Ystad". Ej signerad. Olja på pannå, 18x14,5 cm, yttermått inklusive ram: 34x31 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 6 mars 2023
kl 19:14:18