MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Dress 15781049

nr 1578 1049

DRESS

Ljus smokingklänning med tillhörande bolero och underkjol, ateljésydd hos Camilla Thulin Design AB. Proveniens Camilla Thulin. Spets från Solstiss, size: 38, bv 88, midja 72. Skänkt av Camilla Thulin,

Ljus smokingklänning med tillhörande bolero och underkjol, ateljésydd hos Camilla Thulin Design AB. Proveniens Camilla Thulin. Spets från Solstiss, storlek: 38, bv 88, midja 72. Skänkt av Camilla Thulin

4000

SEK 1100

Monday November 13 2023
at 16:49:00

     150 kr
(RESERVE NOT MET)
     250 kr
(RESERVE NOT MET)
     350 kr
(RESERVE NOT MET)
     450 kr
(RESERVE NOT MET)
     800 kr  RESERVE NOT MET)

  • Nov 13

Specialauktion för Stadsbrudskåren

Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren