MÖBLER / Soffor / Trågsoffa 8996477
nr 899 6477
Trågsoffa
rokokostil, längd: 187
Kondition: Slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:09:36
5/6 21:48:40