ART / Lithographs / Litographs in colors 10524053
nr 1052 4053
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
2 pieces, Maria Boczewska (b. 1940), vindruvor samt löv, bladets mått: 40x50 + 57x69, 80/280 resp. 34/250, lösa blad.
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Maria Boczewska (f. 1940), vindruvor samt löv, bladets mått: 40x50 + 57x69, 80/280 resp. 34/250
Condition: lösa blad
Maria Boczewska, Swedish painter, born 1940.
600
SEK 700
Monday August 29 2016
at 19:54:00
200 kr
150 kr
200 kr (Robot)
300 kr
350 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Robot)