ART / Oil paintings / Oil painting 16957056
nr 1695 7056
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad J Klatzkow. Oil on canvas, 50x44 cm, outer dimensions including frame: 61x56,
Oidentifierad konstnär. Signerad J Klatzkow. Olja på duk, 50x44 cm, yttermått inklusive ram: 61x56 cm
SEK 300
Monday April 21 2025
at 20:29:08
100 kr
250 kr