KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 4515626
*
nr 451 5626
Oljemålningar
2st, signerade. kopior efter Pradilla "Unga skönheter" 118x45
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 februari 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/2 11:46:01
1
2.200 kr
10/2 14:06:32
2
1.600 kr
10/2 14:06:59
2
1.800 kr
10/2 14:07:20
2
2.000 kr
10/2 14:07:42
2
2.200 kr
10/2 14:08:07
2
ledande budet*
10/2 14:08:53
2
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10
-
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32
*
Oljemålningar
nr 451 5626
Oljemålningar
2st, signerade. kopior efter Pradilla "Unga skönheter" 118x45
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 2.600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 februari 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 10/2 11:46:01 | 1 | 2.200 kr |
| 10/2 14:06:32 | 2 | 1.600 kr |
| 10/2 14:06:59 | 2 | 1.800 kr |
| 10/2 14:07:20 | 2 | 2.000 kr |
| 10/2 14:07:42 | 2 | 2.200 kr |
| 10/2 14:08:07 | 2 | ledande budet* |
| 10/2 14:08:53 | 2 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: oljemålningar
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:10 -
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:32



