ART / Oil paintings / Oil painting 13407142
nr 1340 7142
OIL PAINTING
unidentified artist. No signature. Oil on canvas, 50x42 cm,
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 50x42 cm
1000
SEK 1100
Monday August 10 2020
at 18:49:02
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr