GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Plates 7931202
nr 793 1202
PLATES
4+ 2+ 2, China, 1700-tal + at the turn of the century 1900, diameter: 23-27, damages.
4+ 2+ 2, Kina, 1700-tal + sekelskifte 1900, diameter: 23-27
Condition: skador
800
SEK 1400
Monday November 26 2012
at 18:51:34
300 kr
500 kr
800 kr
700 kr
900 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr