LIGHTING / Table lamps / Table lamp 5464322
nr 546 4322
Marian Zawadzki
(1912-1978), Sverige
Lenght: ()
TABLE LAMP, Marian Zawadzki, Signerad MZ 1957, Tilgman Keramik, höjd: ca 38 (fot med lagning)
100
Monday October 13 2008
at 16:06:32
Tilgman Keramik