Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawings 16877028



*

nr 1687 7028


DRAWINGS

2 pcs, Lars Westerholm, signed, 30x29, + biografi (lösa blad),


2 st, Lars Westerholm, Signerad, 30x29, + biografi (lösa blad)


Estimate:

600

Sold:

SEK 600

Auction date:

Wednesday June 11 2025
at 05:48:46


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller biografi lars westerholm lösa blad teckning teckningar vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr