FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 5988216
nr 598 8216
CUPBOARD
med spegeldörr, 19th century, length: 108, width: 54, height: 180, Fanérskador.
med spegeldörr, 1800-tal, längd: 108, djup: 54, höjd: 180
Condition: Fanérskador
2000
SEK 1500
Monday September 7 2009
at 19:31:48
4/9 23:27:52