FURNITURE / Tables / Writing desk 9838253

nr 983 8253

WRITING DESK

1880s, length: 103 cm, width: 48 cm, height: 123 cm, wear.

1880-tal, längd: 103 cm, djup: 48 cm, höjd: 123 cm

Condition: slitage

800

SEK 300

Monday September 28 2015
at 19:21:36

25/9 09:40:44 1      Vinnande bud