FURNITURE / Tables / Writing desk 9838253
nr 983 8253
WRITING DESK
1880s, length: 103 cm, width: 48 cm, height: 123 cm, wear.
1880-tal, längd: 103 cm, djup: 48 cm, höjd: 123 cm
Condition: slitage
800
SEK 300
Monday September 28 2015
at 19:21:36
25/9 09:40:44