ART / Oil paintings / Oil painting 12509357

nr 1250 9357

OIL PAINTING

R B Marsh, "Wellswood Village", signed. Oil on panel, 28x37,

R B Marsh, "Wellswood Village", signerad. Olja på pannå, 28x37

Yes

Withdrawn

Monday April 29 2019
at 20:17:13