ART / Lithographs / Litograph in colors 11522530
nr 1152 2530
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Jukka Vänttinen (b. 1954), 'I Väntan', 1998, signerad och numrerad 3/70, motivet: 82x25,
LITOGRAPH IN COLORS, Jukka Vänttinen (f. 1954), 'I Väntan', 1998, signerad och numrerad 3/70, motivet: 82x25
1000
SEK 2400
Monday December 11 2017
at 19:23:04
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)
450 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)
600 kr
1.500 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Robot)