ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolours 14204366

nr 1420 4366

WATERCOLOURS

China, 5 pcs, watercolour, damaged.

Kina, 5 st, akvarell. Ej signerad, oramad

Condition: skadad

800

SEK 3600

Monday September 27 2021
at 18:36:29