ART / Lithographs / Litograph in colors 7919811
nr 791 9811
LITOGRAPH IN COLORS (F)
unidentified artist, signed, Stockholm, subject size: 43x50,
oidentifierad konstnär, Signerad, Stockholmsmotiv, motivets mått: 43x50
300
SEK 450
Monday November 19 2012
at 18:04:41
200 kr
200 kr
400 kr
300 kr
400 kr