ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11312266
*
nr 1131 2266
Spegel
57x44
Kondition: skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 september 2017
kl 18:59:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/9 17:27:41
1
400 kr
24/9 01:24:52
2
150 kr
24/9 01:24:52
1
200 kr (Budbetjänt)
24/9 01:25:21
2
250 kr
24/9 01:25:21
1
300 kr (Budbetjänt)
25/9 18:50:53
3
350 kr
25/9 18:50:53
1
400 kr (Budbetjänt)
25/9 18:51:41
3
450 kr
25/9 18:53:09
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:24
-
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:30
-
6481 Spegel
Rokokostil, 118x50 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:19
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:49
-
6668 Spegel
Rokokostil. Förgylld, 96x55 ca
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:54
-
1003 Spegel
Sengustaviansk, 190x88
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:27
*
Spegel
Kondition: skador
Läs om budbetjänten
nr 1131 2266
Spegel
57x44
Kondition: skador
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 september 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/9 17:27:41 | 1 | 400 kr |
| 24/9 01:24:52 | 2 | 150 kr |
| 24/9 01:24:52 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 24/9 01:25:21 | 2 | 250 kr |
| 24/9 01:25:21 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 25/9 18:50:53 | 3 | 350 kr |
| 25/9 18:50:53 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 25/9 18:51:41 | 3 | 450 kr |
| 25/9 18:53:09 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6287 Spegel
Empire, provinsarbete, 65x35 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:24 -
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:30 -
6481 Spegel
Rokokostil, 118x50 cm
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:19
-
6419 Spegel
Rokokostil, förgylld, 136x53
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:49 -
6668 Spegel
Rokokostil. Förgylld, 96x55 ca
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:54 -
1003 Spegel
Sengustaviansk, 190x88
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:27



