ART / Lithographs / Litograph in colors 8124571
nr 812 4571
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), 18/30, 1947, subject size: 23x30,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Lennart Rodhe (1916-2005), 18/30, 1947, motivets mått: 23x30
1000
SEK 700
Monday Mars 4 2013
at 18:25:56
1/3 14:33:20
4/3 09:33:01
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe