KONST / Litografier / Färglitografi 9007053
nr 900 7053
Färglitografi
Olle Bonniér (f. 1925), signerad, 105/150 bm: 47X60
Kondition: oglasad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juni 2014
kl 18:49:49
600 kr
350 kr
450 kr