ART / Oil paintings / Oil painting 10436318
nr 1043 6318
OIL PAINTING
Siv Engström-Svensson, Julfirande, signerad. 1972, 44x60,
Siv Engström-Svenson (f. 1929), Sverige. "Julförberedelser". Signerad, daterad -72, målad på pannå, 44x60 cm
1000
SEK 700
Monday June 13 2016
at 20:46:40
13/6 16:54:05