KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5726931

nr 572 6931

Blandteknik

signerad Hilary -Hilary Krzysztofiak (1926-1979) polsk konstnär, komposition, 38x29

Utrop:

1.000 kr

Såld:

950 kr

måndag 23 mars 2009
kl 19:00:43

22/3 20:39:54 1      900 kr
23/3 18:55:42 2      Vinnande bud