ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 8527516
nr 852 7516
WATERCOLOUR
19th century, unsigned, 13x16,
1800-tal, osignerad, 13x16
1000
SEK 900
Monday October 14 2013
at 19:46:37
14/10 13:16:26
800 kr
14/10 18:40:59