ART / Oil paintings / Oil painting 13161377
nr 1316 1377
OIL PAINTING
unidentified artist. Landskap med får. Signerad Bourne. Oil on canvas, ca 40x50 cm,
Oidentifierad konstnär. Landskap med får. Signerad Bourne. Olja på duk, ca 40x50 cm
700
SEK 300
Monday Mars 30 2020
at 18:51:51
30/3 18:46:51
30/3 18:48:57