ART / Lithographs / Litograph in colors 11796121
nr 1179 6121
Berta Hansson
(1910-1994), Sverige
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Figur. Signerad, numbered 23/260, motivet: 45x37,
LITOGRAPH IN COLORS, Figur. Signerad, numrerad 23/260, motivet: 45x37
Berta Hansson, Swedish painter, born 1910, dead 1994.
SEK 200
Monday April 23 2018
at 20:00:16
18/4 20:05:06
150 kr
18/4 23:08:25