GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 5842549

nr 584 2549

DINNER SET

ca 25 del Villeroy & Boch, slitage, skador.

ca 25 del Villeroy & Boch

Condition: slitage, skador

100

SEK 500

Monday May 25 2009
at 17:27:32