FURNITURE / Tables / Gate-leg table 11944114

nr 1194 4114

GATE-LEG TABLE

length: 50 + 2x70, width: 110 cm, height: 75 cm, wear, damages.

längd: 50 + 2x70, djup: 110 cm, höjd: 75 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 350

Monday July 30 2018
at 20:29:54