MÖBLER / Skåp & hyllor / Skrin 13789059

nr 1378 9059

Skrin

på benställning, Ek. Längd: 51, djup: 32 cm, höjd: 71 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 februari 2021
kl 20:28:41

11/2 20:28:39 1      150 kr
12/2 14:56:08 2      Vinnande bud