ART / Lithographs / Graphic art 11482314
nr 1148 2314
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Sofia Linde (b. 1980), Sverige. Signerad och numrerad 1/50. 36x30 cm, löst blad.
GRAPHIC ART, Signerad och numrerad 1/50. 36x30 cm
Condition: löst blad
Sofia Linde, Swedish painter, born 1980.
Withdrawn
Monday December 4 2017
at 18:34:54