KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6168474

nr 616 8474

Blandteknik

Uppsala 8 april 1846, Signerad, Kvinna med katt, 25x19

måndag 14 december 2009
kl 17:23:16