ART / Lithographs / Litograph in colors 11528754
nr 1152 8754
Alexandre Fassianos
(f. 1935)
Alexandre Fassianos (b. 1935), signed and numbered 71/90, löst blad, bladets mått: 58x65,
LITOGRAPH IN COLORS, Alexandre Fassianos (f. 1935), signerad och numrerad 71/90, löst blad, bladets mått: 58x65
2000
SEK 600
Monday December 11 2017
at 20:41:12
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Robot)