ART / Oil paintings / Oil painting 12213137
nr 1221 3137
OIL PAINTING
signed, pojkporträtt. Oil on panel, 34x29 cm,
signerad, pojkporträtt. Olja på pannå, 34x29 cm
SEK 200
Monday December 3 2018
at 19:10:42
100 kr
150 kr