ART / Lithographs / Graphic art 11119390
nr 1111 9390
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Karin Dahlin (b. 1975), 13/90, sheet: 54x54,
GRAPHIC ART, Karin Dahlin (f. 1975), 13/90, bladets mått: 54x54
Karin Dahlin, Swedish painter, born 1975.
600
SEK 300
Monday May 29 2017
at 20:57:30
27/5 06:40:01