KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316362

nr 1331 6362

Dan Leonette

(f. 1941)

Oljemålning, Dan Leonette (f. 1941), Signerad, daterad 2004. Olja på duk, 34x54 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 juni 2020
kl 20:35:39