GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Tallrikar (dds) 4925014
nr 492 5014
Tallrikar (dds)
Lenght: ()
6 st, Erik Höglund (1932-1998), Boda Glasbruk 1950-tal, blått glas, diameter ca 20 cm, signerad H 958 / 175
300
SEK 1200
Monday October 29 2007
at 17:30:50
450 kr
500 kr
700 kr
1.100 kr
- Thema-auction