ART / Lithographs / Color serigraphy 13862001
nr 1386 2001
Jan Håfström
(f. 1937), Sverige
Jan Håfström (b. 1937), Sweden. Komposition med vitt fält. Signed, numbered 6/60, dated 1979. Unframed, 100x140 cm,
COLOR SERIGRAPHY, Komposition med vitt fält. Signerad, numrerad 6/60, daterad 1979. Oramat löst blad, 100x140 cm
Jan Håfström, Swedish painter, born 1937
1000
SEK 2600
Monday Mars 22 2021
at 20:19:36
1.000 kr
1.300 kr
1.500 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik