FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 11117529
nr 1111 7529
CUPBOARD
1920s, length: 101 cm, width: 56 cm, height: 198 cm, wear.
20-tal, längd: 101 cm, djup: 56 cm, höjd: 198 cm
Condition: slitage
1000
SEK 100
Monday May 29 2017
at 20:08:57
26/5 02:18:17