GLASS & CERAMICS / Ceramics / Plates 6104711

nr 610 4711

PLATES

4 pcs, 1700-tal, Imari+ Famille-rose, diameter: 22-23, skador.

4 st, 1700-tal, Imari+ Famille-rose, diameter: 22-23

Condition: skador

300

SEK 550

Monday November 16 2009
at 17:53:37