ART / Oil paintings / Oil painting 15143275
nr 1514 3275
OIL PAINTING
unidentified artist. Signerad S Malmgren, kvinna i gränd. Oil on canvas, 59x56 cm, outer dimensions including frame: 70x58,
Oidentifierad konstnär. Signerad S Malmgren, kvinna i gränd. Olja på duk, 59x56 cm, yttermått inklusive ram: 70x58 cm
Monday January 9 2023
at 19:19:12