ART / Sculptures and works of art / Sculpture 11525040

nr 1152 5040

SCULPTURE

bemålad gips, signerad, 1900-talets början, höjd: 56 cm,

bemålad gips, signerad, 1900-talets början, höjd: 56 cm

Withdrawn

Monday December 11 2017
at 18:19:58