GLASS & CERAMICS / Glass / Vase 5842542

nr 584 2542

VASE

Tapio Wirkkala (1915-1985), Finland kristall, height: 17, slitage, skador.

Tapio Wirkkala (1915-1985), Finland kristall, höjd: 17

Condition: slitage, skador

100

SEK 100

Monday May 25 2009
at 17:22:28

22/5 11:52:34 1      Vinnande bud