ART / Oil paintings / Oil painting 13899191
nr 1389 9191
OIL PAINTING
unidentified artist. Stockholm, Sweden, vy mot Riddarholmen. Signerad M Cedric. Oil on panel, 35x27 cm, outer dimensions including frame: 48x40,
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv, vy mot Riddarholmen. Signerad M Cedric. Olja på pannå, 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm
300
SEK 500
Monday April 5 2021
at 18:36:20
100 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Robot)
450 kr