MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Svepaskar 9344506
*
nr 934 4506
Svepaskar
3 pcs, 19th/20th century, length: 14-58,
3 st, 1800-/1900-tal, längd: 14-58
Estimate:
600
Sold:
SEK 600
Auction date:
Monday January 12 2015
at 20:26:56
- Bid history
Time
Bidder
Bid
9/1 20:51:31
1
100 kr
10/1 18:12:48
2
200 kr
10/1 23:48:01
3
500 kr
11/1 09:24:38
2
400 kr
11/1 09:24:38
3
450 kr (Robot)
11/1 09:25:39
2
500 kr
11/1 09:25:39
3
500 kr (Robot)
11/1 21:50:23
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: svepaskar
-
3043 DOORSTOP
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Cast iron, ekollon, Sve..//
Present: SEK 900
Auction ends
today
3 juni at 19:52
-
3408 Fodral till tä..
Svenskt Tenn, Sweden, "The world is a book", 1993...//
Present: SEK 900
Auction ends
today
3 juni at 20:00
-
9322 LACQUER CASE
Japan, painted, delvist förgyllt, length. Length: ..//
Present: SEK 600
Auction ends
today
3 juni at 19:47
-
3221 FOUNTAIN PEN
Mont Blanc. Length: 12 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
today
3 juni at 18:16
-
3286 SAMI CRAFT
10 del ca, Kåsor Väskor,
Present: SEK 1600
Auction ends
today
3 juni at 19:11
-
3287 LAPPISH KNIFE
med mera, 3 pcs. Hornarbeten. Length: 4, 5-29 cm, ..//
Auction ends
today
3 juni at 18:25
*
Svepaskar
Läs om budbetjänten
Read more about e-auktion
nr 934 4506
Svepaskar
3 pcs, 19th/20th century, length: 14-58,
3 st, 1800-/1900-tal, längd: 14-58
Estimate: | 600 |
---|---|
Sold: | SEK 600 |
Auction date: |
Monday January 12 2015 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
9/1 20:51:31 | 1 | 100 kr |
10/1 18:12:48 | 2 | 200 kr |
10/1 23:48:01 | 3 | 500 kr |
11/1 09:24:38 | 2 | 400 kr |
11/1 09:24:38 | 3 | 450 kr (Robot) |
11/1 09:25:39 | 2 | 500 kr |
11/1 09:25:39 | 3 | 500 kr (Robot) |
11/1 21:50:23 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Read more about e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: svepaskar
-
3043 DOORSTOP
EVA SCHILDT OCH MAJA STEN. Cast iron, ekollon, Sve..//
Present: SEK 900
Auction ends
today
3 juni at 19:52 -
3408 Fodral till tä..
Svenskt Tenn, Sweden, "The world is a book", 1993...//
Present: SEK 900
Auction ends
today
3 juni at 20:00 -
9322 LACQUER CASE
Japan, painted, delvist förgyllt, length. Length: ..//
Present: SEK 600
Auction ends
today
3 juni at 19:47
-
3221 FOUNTAIN PEN
Mont Blanc. Length: 12 cm,
Present: SEK 500
Auction ends
today
3 juni at 18:16 -
3286 SAMI CRAFT
10 del ca, Kåsor Väskor,
Present: SEK 1600
Auction ends
today
3 juni at 19:11 -
3287 LAPPISH KNIFE
med mera, 3 pcs. Hornarbeten. Length: 4, 5-29 cm, ..//
Auction ends
today
3 juni at 18:25