FURNITURE / Tables / Gate-leg table 5486567
nr 548 6567
GATE-LEG TABLE
Lenght: ()
1800-tal, längd: 173, djup: 104, höjd: 77
Condition: Normalt bruksslitage
1500
SEK 2500
Monday October 27 2008
at 16:00:00
1.800 kr
1.600 kr
2.200 kr
2.100 kr
hidden*