ART / Oil paintings / Oil painting 12376429
nr 1237 6429
Sten Bille
(1890-1953), Danmark
Sten Bille (1890-1953), Denmark. Utsikt från Helsingör. Monogramsignerad SB. Oil on canvas, 22x28 cm,
OIL PAINTING, Utsikt från Helsingör. Monogramsignerad SB. Olja på duk, 22x28 cm
Sten Bille, Danish painter born 1890, dead 1953.
SEK 100
Monday February 25 2019
at 20:18:40
25/2 19:07:32